> PRACA > Łódź

Technolog w Łódź, Łódzkie sprżedam

Zakres obowiązków: Opracowywanie dokumentacji technologicznej (receptury, specyfikacje, karty produktu) Projektowanie nowych produktów oraz modernizacja obecnych Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów oraz technologii Pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji oraz surowców Przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i procesów Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu technologii żywienia Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, przetwarzającym świeże mięso Znajomość języka angielskiego Odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizacji zadań Dobra organizacja pracy oraz samodzielność Oferujemy: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłata urlopowa w wysokości 2250 zł Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Detale ogłoszenia: Technolog
Sprzedawca: ROLDROB S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź